Hakkımızda

Picasso Marnero

Biz Kimiz?

1996 Yılında Samsunda 60 m2 lik resim çerçevesi atölyesinde başlayan PİCASSO MARNERO yolculuğumuz bugün 2000 m2’lik üretim tesislerimizle Samsun ve İstanbul İstoç showroomlarımız ile varlığını büyüyerek yeni hedefler koyarak sürmektedir. Yerel bir üretici olarak başladığımız bu yolculuk bizi önce 42 il ve 60 bayii ile ulusal pazara buradan edindiğimiz deneyim ve güç ile bugün 20 den fazla ülkeye ihracat yapan bir kapasiteye ulaştırmış bulunuyor.

Genel olarak duvar dekorasyonu ve tamamlayıcı mobilyalardan oluşan ürün yelpazemizde yoğunluklu olarak masif ahşap kullanırken, tasarımlarımıza göz alıcı tarzlar katmak adına ürünlerimizi çeşitli aksesuarlarla destekliyoruz. Bu sayede özgürlüğümüzü güçlendiriyor, sıradanlıktan uzaklaşıyoruz.

Hedeflerimizi her daim yüksek tutarak, kalitenin yanında özgürlüğün de vazgeçilmezimiz olduğu tasarımlarımızla ev modasına yön veren bir marka olma kararlılığımızı sürdürerek her geçen gün bir adım daha ileriye gitmenin heyecanıyla çalışıyoruz.

Kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden dünya çapında takip edilen, ülkesine katma değer sağlayan bir üretici olma vizyonumuzla geleceğe büyük umutlarla bakıyoruz

Misyon

Müşterilerimize kalite üretirken, klasik Türk Kültürü tasarım çizgilerini korurken aynı zamanda tasarımda yenilikçi olmak. Ürünlerimizde mükemmelliği yakalamak, üretimde istikrarlılığı korumak deneyimlerimizle öncü bir şirket olmak. Çalışanlarımızın güven duyduğu, müşterilerimizin gönül bağı kurduğu, iş ortaklarımızın kalıcı olduğu bir kurum kültürünü sahiplenmek.

Vizyon

Ülkemizin ve Avrupa’nın mobilya ve aksesuar üretimi alanlarında yenilikçi tasarım ve üretim kalitesiyle en çok tanınan sektörün en saygın kurumlarından birisi olmak.