Hakkımızda

Picasso Marnero

Biz Kimiz?

1996 Yılında Samsunda 60 m2 lik resim çerçevesi atölyesinde başlayan PİCASSO MARNERO yolculuğumuz bugün 2000 m2’lik üretim tesislerimizle Samsun ve İstanbul İstoç showroomlarımız ile varlığını büyüyerek yeni hedefler koyarak sürmektedir. Yerel bir üretici olarak başladığımız bu yolculuk bizi önce 42 il ve 60 bayii ile ulusal pazara buradan edindiğimiz deneyim ve güç ile bugün 20 den fazla ülkeye ihracat yapan bir kapasiteye ulaştırmış bulunuyor.

Genel olarak duvar dekorasyonu ve tamamlayıcı mobilyalardan oluşan ürün yelpazemizde yoğunluklu olarak masif ahşap kullanırken, tasarımlarımıza göz alıcı tarzlar katmak adına ürünlerimizi çeşitli aksesuarlarla destekliyoruz. Bu sayede özgürlüğümüzü güçlendiriyor, sıradanlıktan uzaklaşıyoruz.

Hedeflerimizi her daim yüksek tutarak, kalitenin yanında özgürlüğün de vazgeçilmezimiz olduğu tasarımlarımızla ev modasına yön veren bir marka olma kararlılığımızı sürdürerek her geçen gün bir adım daha ileriye gitmenin heyecanıyla çalışıyoruz.

Kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden dünya çapında takip edilen, ülkesine katma değer sağlayan bir üretici olma vizyonumuzla geleceğe büyük umutlarla bakıyoruz.

Our PICASSO MARNERO journey, which started in 1996 in a 60 m2 picture frame workshop in Samsun, continues today by setting new targets and expanding its presence with our 4000 m2 production facilities, Samsun and Istanbul İstoç showrooms. This journey, which we started as a local manufacturer, has brought us first to the national market with 42 provinces and 60 dealers. With the experience and power we gained from here we reached to a capacity that exports to more than 20 countries.

While we mainly use solid wood in our product range, which consists of wall decorations and complementary furniture, we support our products with various accessories in order to add eye-catching styles to our designs. In this way, we strengthen our freedom and move away from mediocrity.

We are working with the excitement of going one step further every day by keeping our goals high and maintaining our determination to be a brand that shapes home fashion with our designs where freedom is indispensable as well as quality.

We look to the future with great hopes with our vision of being a manufacturer that is followed around the world without compromising on quality and customer satisfaction and that provides added value to its country.

Misyon

Müşterilerimize kalite üretirken, klasik Türk Kültürü tasarım çizgilerini korurken aynı zamanda tasarımda yenilikçi olmak. Ürünlerimizde mükemmelliği yakalamak, üretimde istikrarlılığı korumak deneyimlerimizle öncü bir şirket olmak. Çalışanlarımızın güven duyduğu, müşterilerimizin gönül bağı kurduğu, iş ortaklarımızın kalıcı olduğu bir kurum kültürünü sahiplenmek.

To be innovative in design while maintaining the classical Turkish Culture design lines while producing quality for our customers. To achieve excellence in our products, to maintain stability in production, to be a leading company with our experience. To embrace a corporate culture that our employees trust, our customers bond with, and our business partners are permanent.

Vizyon

Ülkemizin ve Avrupa’nın mobilya ve aksesuar üretimi alanlarında yenilikçi tasarım ve üretim kalitesiyle en çok tanınan sektörün en saygın kurumlarından birisi olmak.

To be one of the most respected institutions of the sector, which is best known for its innovative design and production quality in the fields of furniture and accessories production in our country and Europe.